Cookie beleid Unitas

De website van Unitas is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
01 jul 14.30 Quick Boys 1 Unitas 1 (zon) vr -
29 jul 18.00 vv Dongen 1 (zon) Unitas 1 (zon) vr 1-0
01 aug 20.15 Sportlust '46 1 Unitas 1 (zon) vr 0-2
05 aug 15.00 Kozakken Boys 1 Unitas 1 (zon) vr 1-2
12 aug 17.00 Unitas 1 (zon) Blauw Wit '34 1 be 4-0
19 aug 18.00 Unitas 1 (zon) Baronie (zon) co 2-3
26 aug 14.30 Hoek Unitas 1 (zon) co 2-3
03 sep 14.30 Groene Ster (zon) Unitas 1 (zon) co 1-2
09 sep 19.00 Unitas 1 (zon) TEC (zon) co 1-2
16 sep 18.00 TOGB (zon) Unitas 1 (zon) co 3-0
19 sep 20.00 Sparta Nijkerk Unitas 1 (zon) be 4-2
23 sep 18.00 Unitas 1 (zon) Kloetinge co 0-2
01 okt 14.00 AWC (zon) Unitas 1 (zon) co 2-0
07 okt 18.00 Unitas 1 (zon) UNA (zon) co 0-1
14 okt 15.00 Sportlust '46 Unitas 1 (zon) co 1-0
29 okt 14.00 Unitas 1 (zon) Quick (zon) co 1-1
04 nov 14.30 SteDoCo Unitas 1 (zon) co 5-0
12 nov 14.00 Unitas 1 (zon) SV Meerssen (zon) co 1-1
14 nov 20.00 Achilles Veen 1 Unitas 1 (zon) vr 0-2
18 nov 14.30 Barendrecht Unitas 1 (zon) co 2-0
25 nov 19.00 Unitas 1 (zon) Blauw Geel'38/JUMBO (zon) co 0-2
02 dec 19.00 OJC ROSMALEN (zon) Unitas 1 (zon) co 1-1
10 dec 14.00 Unitas 1 (zon) Gemert (zon) co 0-0
17 dec 14.00 OSS'20 (zon) Unitas 1 (zon) co 2-1
09 jan 20.15 Sliedrecht 1 Unitas 1 (zon) vr 0-2
13 jan 18.00 Baronie (zon) Unitas 1 (zon) co 2-0
16 jan 20.15 Kozakken Boys 1 Unitas 1 (zon) vr -
28 jan 14.00 Unitas 1 (zon) Groene Ster (zon) co 2-0
03 feb 15.30 TEC (zon) Unitas 1 (zon) co 2-1
17 feb 18.00 Unitas 1 (zon) TOGB (zon) co 1-0
24 feb 15.00 Kloetinge Unitas 1 (zon) co 2-1
03 mrt 14.00 Unitas 1 (zon) AWC (zon) co -
09 mrt 18.00 Unitas 1 (zon) Hoek co -
16 mrt 18.00 UNA (zon) Unitas 1 (zon) co -
23 mrt 18.00 Unitas 1 (zon) Sportlust '46 co -
30 mrt 14.00 Quick (zon) Unitas 1 (zon) co -
06 apr 18.00 Unitas 1 (zon) SteDoCo co -
14 apr 14.30 SV Meerssen (zon) Unitas 1 (zon) co -
20 apr 18.00 Unitas 1 (zon) Barendrecht co -
04 mei 15.00 Blauw Geel'38/JUMBO (zon) Unitas 1 (zon) co -
11 mei 18.00 Unitas 1 (zon) OJC ROSMALEN (zon) co -
18 mei 18.00 Gemert (zon) Unitas 1 (zon) co -
25 mei 18.00 Unitas 1 (zon) OSS'20 (zon) co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!