Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.
6 september 20:15 Om onze mooie club draaiende te houden zoeken wij met spoed mensen voor diverse werkzaamheden. Op dit moment is hulp in de kantine tijdens de (jeugd) wedstrijden zeer urgent. Heb je op de wedstrijddagen of door de week een paar uur tijd om te helpen, geeft je dan op bij secretaris@gvvunitas.nl meer »
27 november 11:00 Vanwege de gesteldheid van de grasvelden zijn de trainingen op de natuurvelden 2,3 en 4 afgelast vandaag, maandag 27 november.
22 november 15:45 GVV Unitas is zeer verheugd te melden dat het contract met trainer Hans de Jong (Zondag 1) met een jaar verlengd is. Het vertrouwen is er en de samenwerking tussen de club en Hans is goed. Hans gaat daarmee zijn derde volledige seizoen in bij Unitas, waar hij halverwege het seizoen 2021/2022 werd aangesteld.meer »
31 oktober 14:15 Na 4,5 seizoen als hoofdtrainer van Unitas Zaterdag te zijn geweest, heeft Othman besloten om zijn eigen Unitas na dit seizoen te verlaten. Othman heeft bij de Technische Commissie aangegeven dat hij graag zijn horizon als trainer wil verbreden. meer »
5 oktober 11:15 De Stichting Talentontwikkeling en de Gorcumse Voetbalvereniging Unitas gaan een structurele samenwerking aan. Een overeenkomst hierover is onlangs ondertekend. Naast een Buitenschoolse Opvang (BSO) gericht op sport gaan de twee partijen ook maatschappelijke activiteiten ontplooien om de leefbaarheid in de omliggende wijken te vergroten.meer »
21 september 8:00 Najim komt over van Ariana FC uit Zweden en sluit vanaf vandaag aan bij de selectie van trainer Hans de Jong. meer »
13 september 12:30 Komende zaterdag wordt er voor de laatste keer gefotografeerd voor onze Unitas Gorinchem plaatjes-actie in samenwerking met Jumbo van Aanholt Gorinchem. Als jij ook geselecteerd bent om gefotografeerd te worden, hebben we je toestemming nodig om je foto en andere gegevens te kunnen gebruiken. Zonder die toestemming kan jouw plaatje niet gedrukt worden. meer »
11 september 13:00 Dit seizoen zullen de vrouwen van de drie verenigingen gezamenlijk trainen en spelen. Vanwege de krappe selectie zijn de drie verenigingen samen met de KNVB om de tafel gegaan om te kijken wat de mogelijkheden waren. Dit seizoen zullen de vrouwen dus samen trainen en spelen. Het eerste team zal 2e klasse gaan spelen en het tweede team 4e klasse.meer »
5 september 12:15 Vanaf 4 september t/m 26 september 2023 kan er gestemd worden. We zouden het natuurlijk zeer op prijsstellen als wij uw stem daarvoor mogen krijgen. meer »
30 augustus 19:30 Klaas Leeman, dé trainer die de grootste talenten van onze vereniging traint. Dankzij zijn passie en tomeloze inzet kunnen de mannen en vrouwen van het G-team met ontzettend veel plezier hun wedstrijden voetballen en trainen.meer »
28 augustus 13:00 Elmer en Sint Maarten maken hun opwachting voor Conacaf Nations League. Sint Maarten is ingedeeld in League 2 groep A. In deze groep treffen ze de volgende landen: Goudaloupe - Saint Kitts and Nevis - Saint Lucia meer »
11 augustus 12:30 Lekker een balletje trappen voor 60 plus kan bij Unitas elke week op dinsdagmorgen. Om 09.00 uur na de koffie 2x een half uurtje een onderling partijtje voetbal. Dat doen ze bij Unitas voor de 60plus al meer dan vijf jaar. En met plezier. meer »
20-07 Bedrijf NIKKI samenwerkingspartner contributie GVV Unitas
19-06 Unitas Vrouwen 1 selectie update
16-06 Nacer el Mousati en Zeki Laaiti versterken Unitas Za1
13-06 Voorbereiding zondag selectie start op 19 juni
13-06 Sem van den Dool , Brandon Markum en Daan Romijn volgende seizoen stage spelers bij zondag tak.
11-06 Julian de Vries en Tim Mehl volgend seizoen bij zaterdag selectie
08-06 Shenty Saez maakt Zondag selectie compleet
07-06 Junior Ashu nieuwe Zondag selectie versterking
25-05 Jip Kegge nieuwe aanwinst Unitas zo1
21-05 Programma zeven tegen zeven jubileumtoernooi
16-05 Geoffrey van der Boor nieuwe teammanager zondag 1
10-05 Geen trainingen op velden 2 en 4 vandaag , donderdag 12 oktober 2023
21-04 Leon Hoegee keeperstrainer Unitas Zo.
14-04 Vacature hoofdtrainer Vrouwen 1
12-04 Kevin Nikolov volgend seizoen Unitasser.
03-04 Felino Helderton nieuwe keeper zondag selectie.
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.