De website van Unitas is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.
23 september 2019 17:30
Op vrijdag 25 oktober organiseert GVV Unitas Gorinchem een grote veilingavond. U kunt bieden op ruim 200 interessante kavels.
Cabaretier Leo Alkemade - onder andere bekend van tv-programma’s als ‘Foute Vrienden’, ‘Sluipschutters’- zal de avond feestelijk openen. Aanvang 20.00 uur in het Unitas Clubhuis, Bataafsekade te Gorinchem.
Voor het goede doel. De opbrengst van de veiling wordt gebruikt voor het realiseren van nieuwe kleedkamers en donatie voor de stichting ALShetjeraakt. Een prachtig doel, dat wij als maatschappelijk betrokken club graag steunen!
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.