De website van Unitas is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.
5 november 2019 21:00
De grote veiling welke onlangs werd gehouden heeft het het mooie bedrag van bruto Euro 36.666,= opgebracht..
Onder leiding van een professionele veilingmeester werden hele leuke, mooie en soms verrassende items geveild. Zo leverde het Barcelona shirt gesigneerd door Frenkie de Jong 1500,= Euro op. voetbalreizen, maar ook dinerbonnen, een pakketje wijn, etc.. werden als "zoete broodjes" afgehamerd.De opbrengst van de veiling is voor een goed doel: nieuwe kleedkamers voor Unitas en een bijdrage aan de stichting ALShetjeraakt. Zij zamelen geld in voor onderzoek naar de vreselijke ziekte ALS. Unitas ondersteunt dit initiatief van harte.Foto's van dit unieke evenement vind je hier.
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.