Cookie beleid Unitas

De website van Unitas is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Grote Unitas veiling een groot succes

5 november 2019 21:00

De grote veiling welke onlangs werd gehouden heeft het het mooie bedrag van bruto Euro 36.666,= opgebracht..

Onder leiding van een professionele veilingmeester werden hele leuke, mooie en soms verrassende items geveild.
Zo leverde het  Barcelona shirt gesigneerd door Frenkie de Jong 1500,= Euro op.
voetbalreizen, maar ook dinerbonnen, een pakketje wijn, etc.. werden als "zoete broodjes" afgehamerd.

De opbrengst van de veiling is voor een goed doel:  nieuwe kleedkamers voor Unitas en een bijdrage aan de stichting ALShetjeraakt.
Zij zamelen geld in voor onderzoek naar de vreselijke ziekte ALS.
Unitas ondersteunt dit initiatief van harte.

Foto's van dit unieke evenement vind je hier.

Bron: Francois Chambone
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!